My Own Music Industry

« Menomena | Home | De schoenen van... »

Britney nieuws

stanley, 30 Oktober 2007 om 11:38
Godzijdank is er weer wat Britney nieuws te melden als tegenwicht voor al het Radiohead geweld. Nu is er een Britney-muffin gelanceerd onder de naam "Nutty Drunk". De naam van Britney is inmiddels door het betreffende muffinbedrijf alweer verwijderd van de website, maar het bestaan van hun met rum en noten gevulde cakeje is wereldwijd onder de aandacht gebracht. En dat is zo goed aan de acties van dit soort bedrijven: Discussie opwekken over de cake industrie. Want zolangzamerhand lijkt het wel alsof een cakeje niks meer waard is tegenwoordig. Mensen bakken het thuis zelf gewoon, en staan niet stil bij de productontwikkelaars die de oorspronkelijke variaties hebben verzonnen.
Gebruikte Tags: , ,
shareshare

vier reacties


Ze schijnt ook een goeie plaat te hebben gemaakt. Maar da’s natuurlijk geen nieuws.

En je hebt ene goed punt! Misschien moesten we Dr. Oetker eens interviewen.

peter - 30-10-’07 12:13

Ja, ik las ook dat die plaat er best mag zijn. Maar ik durf er niet naar te luisteren. Stel je voor dat iemand dat ziet.

George - 30-10-’07 12:33

Dan moet je je Audioscrobbler uitzetten ;)

Of de cd kopen en op je old skool stereo afspelen natuurlijk.

peter - 30-10-’07 12:38

Ik heb Audioscrobbler maar uitgezet petert. En weet je wat? ZO heel erg verschrikkelijk is die plaat niet. Eigenlijk.

George - 31-10-’07 14:36



Emoticons
Ja, we hebben spammerts. Gelukkig kun je rekenen:
Persoonlijke info onthouden?
Kattebel
Verberg e-mail
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.

« Menomena | Home | De schoenen van... »

Archieven
Over MOMI

MOMI draait op PivotX, hollandsche open source waar en wordt gehost door Two Kings. Het ontwerp is Peter Boorsma

LET OP, GEWIJZIGD E-MAILADRES!!! Contact: momi APENSTAART myownmusicindustry PUNT nl